top of page

Vedoucí prodejny VUCH

Vuch roste raketovou rychlostí, a tak je potřeba stále rozšiřovat tým. Tentokrát hledáme do týmu kolegu / kolegyni, který bude mít na starosti naši prodejnu v Chrudimi. Jdete do toho s námi?

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

- Budete zodpovídat za chod celé prodejny

- Pomůžete s podporou zahraničního zákaznického servisu (nutná znalost AJ)

- Budete pravidelně vyřizovat došlé e-maily a zprávy

Co od Vás očekáváme?

- Zkušenosti s prací na PC

- Znalost anglického jazyka (e-mailová komunikace v AJ)

- Příjemné vystupování a zájem o práci

- Praxe na obdobné pozici vítána (nováčky rádi zaučíme)

Co Vám nabízíme?

- Odpovídající mzdové ohodnocení a prémie

- Stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění

- Dotovanou Multisport kartu

- 20 dní dovolené + 3 sick days

- Příjemné pracovní prostředí v centru Chrudimi

- Jedinečnou možnost být součástí originální módní firmy a podílet se na jejím rozvoji

Máte chuť se k nám přidat?

Tak neváhejte a pošlete svůj životopis na job@vuch.cz! Těšíme se na Vás!

bottom of page