top of page

Profil firmy

07.jpg

Co je Vuch?

.

Barvy. Puntíky. Netradičnost. To je česká fashion značka Vuch. Stojí za ní silný příběh, neotřelý design a trefa do barevného - tím totiž před několika lety udělala díru do trhu. Vznikla v roce 2015 na popud dvou kamarádů. Martin a Ondřej dlouho přemýšleli, do čeho by se mohli společně pustit. Ondřej měl zkušenosti s on-line bussinesem a Martin zase s grafikou a estetikou. Společně po dlouhém průzkumu trhu se rozhodli právě pro svět módy.  Vymysleli první model peněženek - barvy, puntíky a netradiční marketingové pojetí celého projektu.

Po vyprodání první kolekce během pár dnů bylo jasno, že našli díru na trhu...

Co děláme?

Společně v našem chrudimském týmu vytváříme nevšední módu. Naší hlavní ideou je vytvářet netradiční módní kousky plné barev a radosti. Kvalita je pro nás opravdu důležitá a neustále se snažíme pracovat na tom, abychom se zdokonalovali ve všech směrech.

Od našich počátků jsme rozšířili naše portfolio na několik stabilních kategorií, mezi které patří především dámské peněženky, kabelky, batohy a šperky.

DSC_1205.jpg
DSC_2588.jpg

" Nikdy jsme se toho nebáli. Když nevíme, jak dál, volíme extrém."

DSC_3013edd.jpg

Pro koho to děláme?

Vytváříme netradiční a originální produkt. To od nás naši zákazníci očekávají. A přesně takoví častokrát i sami zákazníci bývají. Vuch je tedy pro naše netradiční zákazníky!

Snažíme se, aby celý nákupní proces byl pro zákazníka potěšením. Tedy již od zahlédnutí banneru, přes brouzdání po našem webu, až po vybrání, doručení a rozbalení samotného produktu, který je jakýmsi vyvrcholením celého procesu.

Proč to děláme?

Módní scéna nám přišla šedá, smutná a nevýrazná. Nebo naopak velice drahá a nedostupná pro běžné zákazníky. Tak jsme zkusili spojit všechny tyto nedostatky, které jsme na trhu viděli.

A následně jsme šli s kůží na trh.

Značka funguje již 5 let a po celou dobu meziročně roste. Rozšiřujeme naše portfolio a neustále se snažíme přinášet nové a originální produkty.

DSC_2279_edit.jpg

Vuch v číslech

30

V tolika státech můžeš zakoupit naše produkty.

140

Obrat firmy v milionech.

1 000+

Aktuální nabídka produktů značky Vuch.

383 077

Celkový počet prodaných peněženek.

300 000

Součet všech fanoušků na sociálních sítích.

Ocenění

Ověřeno zákazníky

 Ocenění udělené na základě spokojenosti skutečných zákazníků s e‑shopem.

Výstřižek.PNG

20. nejrychleji rostoucí firma v CZ

20.  místo ve středoevropském žebříčku Deloitte Technology Fast 50. Takové skóre si ve 22. ročníku soutěže připsala značka Vuch.

68751.png

Bezproblémová reklamace

Udržitelný
e-shop

Certifikát Bezproblémové reklamace je certifikát kvality ponákupní péče udělený společností Retino.

Získali jsme certifikát „Udržitelný e-shop“. Projekt podporuje e-shopy, které se chovají odpovědně, ekologicky a udržitelně.

cesky goodwill.png

Ocenění od zaměstnanců

Projekt oceňuje podnikatele a firmy, kterých si lidé váží, pro jejich odpovědný přístup k podnikání, morální kvality a poctivou práci.

bottom of page