Profil firmy

Co je Vuch?

.

Vuch je mladá módní značka, která vznikla v roce 2015 na popud dvou kamarádů/zakladatelů. Martin a Ondřej dlouho přemýšleli, do čeho by se mohli společně pustit. Ondřej měl zkušenosti z on-line bussinesem a Martin zase s grafikou a estetikou. Společně po dlouhém průzkumu trhu se rozhodli právě pro dámské peněženky.  Vymysleli první model - barvy, puntíky a netradiční marketingové pojetí celého projektu...

Po vyprodání první kolekce během pár dnů bylo jasno, že našli díru na trhu...

Co děláme?

Společně v našem chrudimském týmu vytváříme nevšední módu. Naše hlavní idea je vytvářet nevšední módní kousky plné barev a radosti. Kvalita je pro nás opravdu důležitá a neustále se snažíme pracovat na tom, abychom se zdokonalovali ve všech směrech.

Od našich počátků jsme rozšířily naše portfólio na několik stabilních kategorií, mezi které patří především dámské peněženky, kabelky, hodinky, batohy a šperky.

Vuch-285.jpg
32.jpg

" Nikdy jsme se toho nebáli. Když nevíme jak dál, volíme extrém..."

Vuch-268.jpg

Pro koho to děláme?

Vytváříme netradiční a originální produkt. To od nás naši zákazníci očekávají. A přesně takový častokrát i sami zákazníci bývají. Vuch je tedy pro naše netradiční zákazníky!

Snažíme se, aby celý nákupní proces byl pro zákazníka potěšením. Tedy již od zahlédnutí banneru, přes brouzdání po našem webu, až po vybrání, doručení a rozbalení samotného produktu, který je jakýmsi vyvrcholením celého procesu.

Proč to děláme?

Módní scéna nám přišla šedá, smutná a nevýrazná. Nebo naopak velice drahá a nedostupná pro běžné zákazníky. Tak jsme zkusili spojit všechny tyto nedostatky, které jsme na trhu viděli.

A následně jsme šli s kůží na trh.

Značka funguje již 5 let a po celou dobu meziročně roste. Rozšiřujeme naše portfolio a neustále se snažíme přinášet nové a originální produkty.

foto-14.jpg

Vuch team

Jsme parta mladých lidí, kteří společně tvoří celou značku. Náš život ale není jen o Vuch.

Každý rok společně jezdíme na teambuldingy, v létě společně grilujeme na terásce a scházíme se i mimo pracovní dobu.

Vuch také podporuje několik neziskových organizací. Rádi přispíváme na školní plesy, sportovní akce a různé dobročinné události.

Spolupracovali jsme s HipHop Kempem, Poledance studiem Trendigo a mnoho dalších aktivit.

Vuch v číslech

30

V tolika státech můžeš zakoupit naše produkty.

61

Obrat firmy v milionech.

407

Aktuální nabídka produktů značky Vuch.

249 489

Celkový počet prodaných peněženek.

216 221

Součet všech fanoušků na sociálních sítích.