Pomáháme

Snažíme se jít příkladem

Už ve chvíli, kdy jsme naši českou značku VUCH zakládali, chtěli jsme pomáhat těm, kteří neměli v životě takové štěstí nebo takové možnosti. A tohoto příslibu se držíme i dnes, 6 let od založení značky. Spolupracujeme s celou řadou organizací v čele s Charitou nebo společností Život dětem a také se školami v rámci školních plesů, sportovních klubů atd. Jsme šťastní, že můžeme pomáhat a dělat radost.. 

Arcidiecézní charita Praha 

Jeden z našich úplně prvních charitativních projektů byla adopce dvou ugandských holčiček Anneny a Nabingi. Anenna má po letech již program ukončený a snad ji posloužil k lepšímu vzdělání, které ji pomůže do budoucna. Další ugandskou holčičkou, kterou máme stále v adopci je Nabingi. Nabingi vzdělávací program stále navštěvuje a jsme s ní v pravidelném kontaktu. Je skvělé vidět, že naše pomoc dává obrovský smysl. 

1.jpg

Život dětem 

Vánoce jsem především o radosti, a protože jsme chtěly, aby nejen naše doplňky dělaly o Vánocích radost, rozhodli jsme se věnovat částku 50 Kč z každé uskutečněné objednávky z data 28.12.2018. Toho dne jsme vybrali krásných 28 100 Kč, které poputovaly dělat radost do společnosti Život dětem. Děkujeme, je to zásluha vás všech! 

 

Hurá na výlet!

V roce 2019 jsme přispěli finanční částkou neziskové organizaci Hurá na výlet, která pořádá výlety pro seniory nad 65 let a osobám ZTP. Bohužel, díky omezeným kapacitám v autobuse se na výlet nedostanou všechny zájemci. Díky našemu finančnímu příspěvku 20 000 Kč se tak na výlet mohlo vypravit více autobusů najednou.  Víš, že udělat radost můžeš někomu i ty? 

3.jpg

Helppes

U nás ve Vuch jsme všichni do jednoho obrovští milovníci zvířat, a tak když jsme se rozhodovali před Vánocemi roku 2019, komu uděláme radost tentokrát, volba byla jasná. Uspořádali jsme charitativní den Vuch a vybrali krásných 21 250 Kč na podporu neziskové organizace Helppes, Cílem Helppes je pomoci osobám s nejrůznějšími druhy handicapů k tomu, aby se osamostatnili a začlenili do společnosti prostřednictvím speciálně vycvičených psů. 

Ochranné pomůcky do nemocnice

Když poprvé vypukla vlna pandemie na jaře roku 2020, zasáhlo nás, jak se český národ dokázal semknout a lidé si začali navzájem pomáhat. Spousta šikovných švadlen se bez nároku na odměnu pustila do šití roušek, sousedi si začali vypomáhat, lidé pořádali sbírky a také značka VUCH se rozhodla, že nebude zahálet. Nakoupila 4500 roušek a 170 respirátorů FFP2 a předala je chrudimské nemocnici.

Dárky pro všechny hrdinky sestřičky 

Obdivujeme nasazení všech lékařů a sestřiček a děkujeme jim za péči, které se nám díky nim dostává.  Rozhodli jsme se potěšit chrudimské covidové oddělení malými dárečky a alespoň na malou chvíli jim tak vykouzlit úsměv na tváři. 

Charitativní kalendář Vuch

Jistě máš ještě v paměti náš první charitativní kalendář, který jsme vydali koncem minulého roku v kooperaci s nadanou a milou Marií Renčovou Kružíkovou. Charitativní kalendář od Vuch byl zaměřen na krásu barev a detailů, a symbolizoval tak krásy maličkostí a drobných radostí v životě, na které ne vlastní vinou často zapomínáme. Koupí našeho kalendáře jsi plnou částkou přispěla na podporu Kliniky dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FN Motol v Praze, která se věnuje diferenciální diagnostice a komplexní léčbě dětí se zhoubným nádorem, zhoubným onemocněním krve a poruchou krvetvorby. A jak to tedy dopadlo? Díky Vám jsme vybrali neuvěřitelných 89 000 Kč. Na Vuch náklady jsme vytiskli kalendář, a jak jsme slíbili, částku jsme dorovnali na rovných 100 000 Kč, které jsme věnovali na podporu Kliniky dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FN Motol v Praze

Víš o někom, komu dalšímu bychom mohli pomoci příště? 

Chceme pomáhat i nadále, a tak pokud víš o někom, kdo by si naši pomoc zasloužil, napiš nám email na hromadkova@vuch.cz. Rádi si s tebou spojíme a vyslechneme, s čím přesně můžeme pomoci. 

170 000 Kč

Jsme věnovali na dobročinné účely od počátku našeho podnikání...

1000 +

Produktů jsme věnovali na charitativní účely, plesy, sponzorské dary, dárečky pro ty co je potřebují...

2

Minimálně dva lidské životy jsme změnily        díky dlouhodobé adopci ugandských

dívek na dálku.