Pomáháme

Snažíme se jít příkladem

Už ve chvíli, kdy jsme naši českou značku VUCH zakládali, chtěli jsme pomáhat těm, kteří neměli v životě takové štěstí nebo takové možnosti. A tohoto příslibu se držíme i dnes, 6 let od založení značky. Spolupracujeme s celou řadou organizací v čele s Charitou nebo společností Život dětem a také se školami v rámci školních plesů, sportovních klubů atd. Jsme šťastní, že můžeme pomáhat a dělat radost.. 

Arcidiecézní charita Praha 

Jeden z našich úplně prvních charitativních projektů byla adopce dvou ugandských holčiček Anneny a Nabingi. Anenna má po letech již program ukončený a snad ji posloužil k lepšímu vzdělání, které ji pomůže do budoucna. Další ugandskou holčičkou, kterou máme stále v adopci je Nabingi. Nabingi vzdělávací program stále navštěvuje a jsme s ní v pravidelném kontaktu. Je skvělé vidět, že naše pomoc dává obrovský smysl. 

1.jpg

Život dětem 

Vánoce jsem především o radosti, a protože jsme chtěly, aby nejen naše doplňky dělaly o Vánocích radost, rozhodli jsme se věnovat částku 50 Kč z každé uskutečněné objednávky z data 28.12.2018. Toho dne jsme vybrali krásných 28 100 Kč, které poputovaly dělat radost do společnosti Život dětem. Děkujeme, je to zásluha vás všech! 

 

Hurá na výlet!

V roce 2019 jsme přispěli finanční částkou neziskové organizaci Hurá na výlet, která pořádá výlety pro seniory nad 65 let a osobám ZTP. Bohužel, díky omezeným kapacitám v autobuse se na výlet nedostanou všechny zájemci. Díky našemu finančnímu příspěvku 20 000 Kč se tak na výlet mohlo vypravit více autobusů najednou.  Víš, že udělat radost můžeš někomu i ty? 

3.jpg

Helppes

U nás ve Vuch jsme všichni do jednoho obrovští milovníci zvířat, a tak když jsme se rozhodovali před Vánocemi roku 2019, komu uděláme radost tentokrát, volba byla jasná. Uspořádali jsme charitativní den Vuch a vybrali krásných 21 250 Kč na podporu neziskové organizace Helppes, Cílem Helppes je pomoci osobám s nejrůznějšími druhy handicapů k tomu, aby se osamostatnili a začlenili do společnosti prostřednictvím speciálně vycvičených psů. 

Ochranné pomůcky do nemocnice

Když poprvé vypukla vlna pandemie na jaře roku 2020, zasáhlo nás, jak se český národ dokázal semknout a lidé si začali navzájem pomáhat. Spousta šikovných švadlen se bez nároku na odměnu pustila do šití roušek, sousedi si začali vypomáhat, lidé pořádali sbírky a také značka VUCH se rozhodla, že nebude zahálet. Nakoupila 4500 roušek a 170 respirátorů FFP2 a předala je chrudimské nemocnici.

Dárky pro všechny hrdinky sestřičky 

Obdivujeme nasazení všech lékařů a sestřiček a děkujeme jim za péči, které se nám díky nim dostává.  Rozhodli jsme se potěšit chrudimské covidové oddělení malými dárečky a alespoň na malou chvíli jim tak vykouzlit úsměv na tváři. 

Charitativní kalendář Vuch

Jistě máš ještě v paměti náš první charitativní kalendář, který jsme vydali koncem minulého roku v kooperaci s nadanou a milou Marií Renčovou Kružíkovou. Charitativní kalendář od Vuch byl zaměřen na krásu barev a detailů, a symbolizoval tak krásy maličkostí a drobných radostí v životě, na které ne vlastní vinou často zapomínáme. Koupí našeho kalendáře jsi plnou částkou přispěla na podporu Kliniky dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FN Motol v Praze, která se věnuje diferenciální diagnostice a komplexní léčbě dětí se zhoubným nádorem, zhoubným onemocněním krve a poruchou krvetvorby. A jak to tedy dopadlo? Díky Vám jsme vybrali neuvěřitelných 89 000 Kč. Na Vuch náklady jsme vytiskli kalendář, a jak jsme slíbili, částku jsme dorovnali na rovných 100 000 Kč, které jsme věnovali na podporu Kliniky dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FN Motol v Praze

Centrum Anabell

Naši každoroční soutěž Vuchlady, kdy vybíráme tvář naší značky, už asi znáš. Letos poprvé jsme však naši soutěž propojily s neziskovou organizací Anabell a kladli apel na přirozenou krásu žen. Centrum Anabell pomáhá nejen mladým dívkám s psychickými problémy a poruchami příjmu potravy, o nichž se dívky často bojí nebo stydí mluvit. Při slavnostní akci Vuchlady na naší pražské pobočce, kde se sešlo hned všech pět finalistek soutěže Vuchlady, jsme paní ředitelce Centra Anabell PhDr. Ing. Janě Sladké předaly šek na krásných 13 600 Kč. Chceš zjistit více informací ohledně soutěže? Mrkni sem

Bobíci do školek

Za každý počet třech prodaných Bobíků, věnujeme tři vaky do konkrétní mateřské školky v našem regionu. Děti tak mohou na vacích tvořit, odpočívat, řádit, nebo prostě jen sedět na barevných Bobících a my máme jistotu, že Bobíci jsou ve správných rukou a dělají radost. Navíc Bobíky vyrábíme kompletně v české produkci, což je poslední střípek Bobího příběhu.

Víš o někom, komu dalšímu bychom mohli pomoci příště? 

Chceme pomáhat i nadále, a tak pokud víš o někom, kdo by si naši pomoc zasloužil, napiš nám email na hromadkova@vuch.cz. Rádi si s tebou spojíme a vyslechneme, s čím přesně můžeme pomoci. 

170 000 Kč

Jsme věnovali na dobročinné účely od počátku našeho podnikání...

1000 +

Produktů jsme věnovali na charitativní účely, plesy, sponzorské dary, dárečky pro ty co je potřebují...

2

Minimálně dva lidské životy jsme změnily        díky dlouhodobé adopci ugandských

dívek na dálku.