top of page

Práce ve Vuch

Aktuálně máme volné tyto pozice:

O Vuch

Jsme populární módní značka a náš tým baví společně vytvářet nevšední módu pro nevšední lidi od návrhu po zabalení. Díky tomu jsme pro ostatní inspirací v podnikání i lidském přístupu.

Donate

Naše hodnoty

férovost
na prvním
místě.

Naše nejdůležitější a taky nejoblíbenější hodnota. Zkrátka chceme, aby si nikdo na nic nehrál a vše bylo fér a upřímné.

mluvíme
spolu
otevřeně.

Každý s každým. Je jedno, kdy, v kolik nebo kde. Něco tě trápí, štve nebo naopak těší? Prostě přijď a řekni to. Klidně i šéfovi rovnou do očí! :)

máme
koule.

Toto není hodnota zaměřená proti ženám. Naopak, máme v týmu více žen, než mužů. Zkrátka se toho nebojíme. A když přijde na těžká rozhodování - řídíme se dle této hodnoty.

osobní
odpovědnost.

Je to tak. Táhneme jako tým, ale pokud se něco zadaří nebo naopak, každý by se k tomu měl postavit čelem!

Benefity

Stravenky

Multisportka

Sickdays

Vzdělávání

Kde makáme?

Jsme rodáci z Chrudimi a zde jsme také začínali. V Chrudimi najdeš také jednu z našich prodejen. Druhou prodejnu najdeš v Praze na Národní třídě 38. Naše mateřské město máme moc rádi, a proto jsme se rozhodli zde i usídlit. Expedice a zákaznický servis je umístěn v Hrochově Týnci. Kanceláře a vedení firmy se přesunulo do nedaleké vesničky Lukavice ( zhruba 10 km od Chrudimi). Takže dle pozice budeš pracovat buď v Chrudimi, Hrochově Týnci nebo v Lukavici.

Zrovna nehledáme tvoji pozici, ale jsi přesvědčen/a, že tě potřebujeme?

Tak jo! Ozvi se nám na mail dalecka@vuch.cz a napiš, jak moc jsi pro nás báječný/á a nepostradatelný/á. Pokud nám to bude dávat smysl, tak pro tebe určitě nějakou práci najdeme!

bottom of page