Velkoobchod

Začátky velkoobchodu

Vuch za toho za svou existenci stihl opravdu hodně, a proto jsme se rozhodli přijmout další výzvu a vstoupit do světa velkoobchodu. S velkoobchodem jsme začali v druhé polovině roku 2019 a byl to start, který jsme nečekali.

Hned na začátek se nám podařilo získat silná partnerství jak v on-line světě, tak s kamennými prodejnami. První partnerství jsme navázali se sítí prodejen Globus ČR, což naše produkty dostalo do všech krajů České republiky. Ve stejný čas jsme se spojili s prodejcem Factcool.com, který expanduje do 15 zemí Evropy.

 

K těmto silným hráčům se vzápětí přidala skupina e-shopů Vivantis. To vše se nám podařilo během jednoho měsíce, slušný ne? Do konce roku jsme uzavřeli další partnerství a aktuálně to vypadá takto:

Registrace

Registrovat se můžete u našeho obchodního zástupce, a to mailem nebo telefonicky. Stačit Vám budou pouze fakturační údaje nebo vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozvem a se vším pomůžeme.

Založíme Vám obchodní B2B účet, kde budete moci vytvářet velkoobchodní objednávky.

Vše probíhá online na našem e-shopu.

Josef Pelikán

obchodní zástupce

Tel. 00420 731 568 182

e-mail: pelikan@vuch.cz

Děkujeme za dotaz.

Maloobchod

Partnerům nabízíme maloobchodní prezentaci našich výrobků, možnost obrendování prodejny a spoustu reklamních předmětů pro podporu prodeje.

Našim partnerům aktivně nabízíme pomoc při tvorbě marketingových akcí pro podporu prodeje. Zde se meze nekladou. Soutěže, dárky k nákupu nebo zapojení našich influencerů. Dokážeme pomoc i při tvorbě grafiky nebo banerů.

Marketingové

akce

Expedice

Nejen po EU ale kdekoliv po světě není problém zaslat naše zásilky. Rádi vám zajistíme náš originální obalový materiál pro dárkové balení.

Poskytneme Vám data pro rychlé a snadné zalistování našich produktů. Poskytujeme fotky, popis, skladovou dostupnost a spoustu parametrů. Možnost online napojení přes XML feed, API, XLS, a další.

Možnost napojení

Kde najdeš naše partnerské prodejny?