top of page

Velkoobchod

17.jpg

Vuch toho za svou existenci stihl opravdu hodně, a to platí pro maloobchod i velkoobchod. S velkoobchodem jsme začali v druhé polovině roku 2019 a byl to start, který jsme nečekali. 

 

Během jednoho měsíce jsme navázali spolupráci s Globusem, Factcoolem a Vivantisem a v úspěšném navazování pokračujeme i nadále. A jako správná mladá (ale zároveň etablovaná) módní značka se nebojíme ani zahraničí!  

 

V současné době spolupracujeme s partnery jako: 

Pokud chcete být dalším partnerem spolupracujícím s českou firmou s neotřelým designem svých produktů, vyplňte prosím formulář níže nebo se ozvěte našemu milému obchodnímu zástupci Pepovi!

Registrace

Registrovat se můžete u našeho obchodního zástupce, se kterým je radost spolupracovat, a to mailem nebo telefonicky. Korespondenční lístek oceníme také, ale proces by to mohlo trochu prodloužit. Stačit Vám budou jen fakturační údaje nebo vyplníte jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme a se vším rádi pomůžeme.  

Založíme Vám obchodní B2B účet, kde budete moci vytvářet velkoobchodní objednávky. Vše probíhá online na našem e-shopu. 

Josef Pelikán

obchodní zástupce

Tel. 00420 731 568 182

e-mail: pelikan@vuch.cz

Děkujeme za dotaz.

Maloobchod

Partnerům nabízíme maloobchodní prezentaci našich výrobků, možnost obrandování prodejny a spoustu reklamních předmětů pro podporu prodeje.

Našim partnerům aktivně nabízíme pomoc při tvorbě marketingových akcí pro podporu prodeje. Zde se meze nekladou. Soutěže, dárky k nákupu nebo zapojení našich influencerů. Dokážeme pomoct i při tvorbě grafiky nebo bannerů.

Marketingové
akce

Expedice

Naše zásilky zasíláme jak po EU, tak i kamkoliv po světě. Rádi Vám zajistíme náš originální obalový materiál pro dárkové balení.

Poskytneme Vám data pro rychlé a snadné zalistování našich produktů. Poskytujeme fotky, popis, skladovou dostupnost a spoustu parametrů. Možnost online napojení přes XML feed, API, XLS a další.

Možnost napojení

Kde najdeš naše partnerské prodejny? 

bottom of page