top of page

Bobíci na sezení do mateřských škol

My ve Vuch máme radost, když mají radost ostatní. A co je víc, když můžete vykouzlit úsměvy malým dětem a u toho trochu pošetřit životní prostředí? Proto u nás vznikl nápad, jak dál využívat nevyhovující kousky našich produktů. Běžně se nepovedené produkty vyhazují. Tam kde ostatní končí, my začínáme. Nevyhovující produkty odvážíme do velké drtičky, kde se vytvoří malé kousíčky o velikosti 1-5 cm. Drť je potom smíchána s polystyrenovými kuličkami. Tím vznikne pohodlná náplň Vaků na sezení. My jim u nás neřekneme jinak než Bobíci.

L&H-1010.jpg

Jak to funguje? 

Za každý počet třech prodaných Bobíků věnujeme jeden vak do konkrétní mateřské školky v našem regionu. Děti tak mohou na vacích tvořit, odpočívat, řádit nebo prostě jen sedět na barevných Bobících a my máme jistotu, že Bobíci jsou ve správných rukou a dělají radost. Navíc je vyrábíme kompletně v české produkci, což je poslední střípek Bobího příběhu.

Vize do budoucna 

Dále plánujeme stejným způsobem vytvářet například kusy nábytku, sportovní náčiní pro děti apod. Určitě se této cesty nechceme a nebudeme vzdávat, protože ve Vuch věříme, že i malá pomoc má smysl.

L&H-1018.jpg

Mrkni se, kde všude už dělají naši Bobíci radost!

bottom of page