top of page
0 2.jpg

Udržitelnost je pro nás přirozená cesta

Odpovědný přístup řadíme mezi hlavní hodnoty naší značky. Je to pro nás přirozený proces, součást firemní kultury a téma, které se snažíme podporovat a naplňovat do takové míry, do jaké jsme schopni. Věnujeme se ekologickým tématům, programu nulového odpadu, podporujeme nejrůznější charitativní organizace. Naší nejznámější iniciativou je projekt Vuchlady, který podporuje ženy v jejich zdravém sebevědomí a pozitivním přístupu k životu. 

Udržitelnost pro Vuch není jen prázdná fráze

Ve VUCH děláme radost statisícům zákaznic a zákazníků nejen v rámci českého území. Zaměstnáváme více než 70 lidí v regionu. Všechno to zní moc pěkně, s určitou velikostí ale přechází na každou firmu i velká zodpovědnost v tom, jak udržitelně a zodpovědně dokáže svůj byznys uřídit.

 

Toho jsme si ve VUCH dobře vědomi. Je to v naší DNA už jen tím, že jeden z našich zakladatelů je vystudovaný ekolog. Právě samotnou ekologii, odpovědný a udržitelný přístup se snažíme aplikovat od samého vzniku značky.

132A7540-Edit.jpg
206A9716-Edit.jpg

Bobíci na sezení do mateřských školek

My ve Vuch máme radost, když mají radost ostatní. A co je víc, když můžete vykouzlit úsměvy malým dětem a u toho trochu pošetřit životní prostředí? Proto u nás vznikl nápad, jak dál využívat nevyhovující kousky našich produktů. Běžně se nepovedené produkty vyhazují. Tam kde ostatní končí, my začínáme. Nevyhovující produkty odvážíme do velké drtičky, kde se vytvoří malé kousíčky o velikosti 1-5 cm. Drť je potom smíchána s polystyrenovými kuličkami. Tím vznikne pohodlná náplň Vaků na sezení. My jim u nás neřekneme jinak než Bobíci.

 

Za každý počet třech prodaných Bobíků věnujeme jeden vak do konkrétní mateřské školky v našem regionu. Děti tak mohou na vacích tvořit, odpočívat, řádit nebo prostě jen sedět na barevných Bobících a my máme jistotu, že Bobíci jsou ve správných rukou a dělají radost. Navíc je vyrábíme kompletně v české produkci, což je poslední střípek Bobího příběhu.

eko-kolekce_oprava.jpg

Eko kolekce

Pojďme si na férovku říct, jak podáváme pomocnou ruku přírodě my ve Vuch. Dobře víme, že jí vděčíme za hodně. A tak jí to rádi vracíme. Proto neustále rozšiřujeme naše eco kolekce a používáme udržitelné materiály.

Mrkni se, kde všude už dělají naši Bobíci radost

Vuch a charita

Naším dlouhodobým cílem je pomáhat tam, kde je potřeba a pomocí naší veselé módy šířit dobro a radost.

Spolupracujeme s celou řadou dobročinných organizací či spolků a poskytujeme jim prostředky, které nejvíce potřebují.

132A8802-Edit.jpg
bottom of page