top of page

Udržitelnost je pro nás přirozená cesta

Odpovědný přístup řadíme mezi hlavní hodnoty naší značky. Je to pro nás přirozený proces, součást firemní kultury a téma, které se snažíme podporovat a naplňovat do takové míry, do jaké jsme schopni. Věnujeme se ekologickým tématům, programu nulového odpadu, podporujeme nejrůznější charitativní organizace. Naší nejznámější iniciativou je projekt Vuchlady, který podporuje ženy v jejich zdravém sebevědomí a pozitivním přístupu k životu. 

Welcome visitors to your site with a short, engaging introduction. 

Double click to edit and add your own text.

Program nulového odpadu

Už čtvrtým rokem se věnujeme tématu nulového odpadu. Veškeré vadné kusy, vrácené nebo poškozené z výroby zpracováváme. Všechny ručně odkovíme, zbavíme všech materiálů, které by mohly být jakkoliv závadné. Následně vše zpracujeme v jemnou drť, kterou plníme sedací pytle. Tak vzniká náš, veřejností i odborníky, oceňovaný projekt Bobíci
Growth

L&H-1010.jpg

Bobíci na sezení do mateřských škol

My ve Vuch máme radost, když mají radost ostatní. A co je víc, když můžete vykouzlit úsměvy malým dětem a u toho trochu pošetřit životní prostředí? Proto u nás vznikl nápad, jak dál využívat nevyhovující kousky našich produktů. Běžně se nepovedené produkty vyhazují. Tam kde ostatní končí, my začínáme. Nevyhovující produkty odvážíme do velké drtičky, kde se vytvoří malé kousíčky o velikosti 1-5 cm. Drť je potom smíchána s polystyrenovými kuličkami. Tím vznikne pohodlná náplň Vaků na sezení. My jim u nás neřekneme jinak než Bobíci.

Za každý počet třech prodaných Bobíků věnujeme jeden vak do konkrétní mateřské školky v našem regionu. Děti tak mohou na vacích tvořit, odpočívat, řádit nebo prostě jen sedět na barevných Bobících a my máme jistotu, že Bobíci jsou ve správných rukou a dělají radost. Navíc je vyrábíme kompletně v české produkci, což je poslední střípek Bobího příběhu.

Vize do budoucna 

Dále plánujeme stejným způsobem vytvářet například kusy nábytku, sportovní náčiní pro děti apod. Určitě se této cesty nechceme a nebudeme vzdávat, protože ve Vuch věříme, že i malá pomoc má smysl.

L&H-1018.jpg

Mrkni se, kde všude už dělají naši Bobíci radost!

bottom of page