top of page

Marketing asistent & grafik

Vuch roste raketovou rychlostí, a tak je potřeba stále rozšiřovat tým. Tentokrát hledáme do týmu kolegu / kolegyni, který bude mít na starosti grafické práce a marketing. Jdeš do toho s námi?

Jaká bude tvoje pracovní náplň?

-Úpravy fotek v grafickém programu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign)

-Tvorba bannerů

-Příprava mailingu v online programu

-Podílení se na tvorbě kampaní v rámci našeho kreativního týmu

-Asistence při realizaci marketingových kampaní

-Domlouvání a zařizování marketingových akcí

-Občasné vyřízení nezbytné administrativy

Co od tebe očekáváme?

-Chuť pracovat a učit se novým věcem, nadšení pro věc, zájem v oblasti fashion

-Týmový duch, pozitivní mysl, smysl pro humor

-Kreativní myšlení, pečlivost, samostatnost a vlastní iniciativu

-Organizační a komunikační schopnosti (budeš domlouvat prostory pro focení, shánět modelky       atd.)

-Znalost práce na PC a MS Office

-Praktické zkušenosti se sadou Adobe – alespoň základy, naučíme, co je potřeba

-Znalost anglického jazyka – výhodou

Co ti nabízíme?

- Odpovídající mzdové ohodnocení a prémie
- Stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění
- Dotovanou Multisport kartu
- Mobilní telefon a notebook
- 20 dní dovolené + 3 sick days
- Možnost flexibilní pracovní doby
- Příjemné pracovní prostředí se zahrádkou blízko Chrudimi
- Jedinečnou možnost být součástí originální módní firmy a podílet se na jejím rozvoji

Máš chuť se k nám přidat?

Tak neváhej a pošli svůj životopis na job@vuch.cz! Těšíme se na tebe!

bottom of page