top of page

Jak tvoříme?

Máme vlastní tým návrhářů a grafiků. Externích i vlastních ve firmě. Pod taktovkou se to celé snaží udržet jeden ze zakladatelů Martin. A jak to tedy děláme?

Inspirace a estetika se nedají naplánovat. Jsou dny, kdy naše návrhářské oddělení chrlí jeden nápad za druhým, a pak jsou dny "spánku". Jsme v úzké kooperaci s našimi dodavateli, se kterými konzultujeme každý vzorek či materiál, dokud nebude vše dokonale sladěné.

Musíme skloubit mnoho faktorů, abychom vám mohli servírovat krásné, barevné, kvalitní produkty za rozumnou cenu.

Dalo by se tedy spíše říci, že to není umění, ale věda. Tak i tak to stojí za to a my to milujeme!

1.jpg

" Vše si tvoříme sami. Od první črty tužkou, až po zabalení produktu."

VUCH DESIGN

KDE BERETE INSPIRACI?

Všude kolem nás. Dokonce i od našich zákazníků. Ale také samozřejmě sledujeme nejnovější moderní trendy ve světě módy. Časem je budeme sami udávat.

KDE NAVRHUJETE?

Drtivá většina návrhů vzniká přímo v našich kancelářích v Chrudimi. Ale jinak se myšlenky na nové kolekce nejraději rodí na nejméně vhodných místech. Pak je jen hlavně nezapomenout!

PROČ PUNTÍKY?

Častá otázka. Ale je to přeci jasná odpověď.

Puntíky zkrátka k módě patří již od nepaměti! My jsme je pojali v jejich nejpestřejší a nejbarevnější rovině. Lidi to baví a nás taky!

PORTFOLIO

58118.jpg
57836.jpg
58611.jpg
38241.jpg
57764.jpg
58130.jpg
47746.jpg
46742.jpg
48629 (1).jpg
49663.jpg
59193.jpg
46454.jpg

VUCH look

Koukni na katalogy shrnující naši dosavadní tvorbu a realizaci na trhu módy. Pokud bys měl/a  zájem o tištěný katalog, dej vědět nebo se pro něj můžeš stavit.

bottom of page